خدمات رسانی به اعضاء شبکه توانا

شبکه توانا به اعضای شبکه خود و نیز سایر نهادهای آموزشی علاقمند خدمات آموزشی، پژوهشی و نیز خدمات آزمایشگاهی ارائه می کند که در ذیل مطالب شرح داده شده است.

برای دریافت هریک از این خدمات در ساعت های اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۰ داخلی ۱۰۰ تماس حاصل نمایند.

تجهیز آزمایشگاه های دانش آموزی 
باشگاه نانو از سال ۱۳۹۱ تا کنون با هدف تقویت باور دانش‌آموزان نسبت به توانمندی‌های ملی و همچنین سهولت دسترسی دانش‌آموزان سراسر کشور به تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته با حمایت مالی معاونت ریاست جمهوری، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و آموزش و پرورش اقدام به تجهیز آزمایشگاه های دانش آموزی با استفاده از تجهیزات ساخت داخل نموده است. شکل زیر تعداد آزمایشگاه‌های تجهیز شده را به همراه تعداد تجهیزات نصب شده در این مراکز نشان می دهد. لازم به ذکر است تمامی مراکز تجهیز شده به عضویت شبکه توانا درآمده اند.

تعداد تجهیزات و آزمایشگاه‌های راه‌اندازی شده در شبکه توانا

نهاد های آموزشی می توانند جهت سفارش و تجهیز نهاد آموزشی خود در ساعت های اداری روزه ای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۰ داخلی ۱۰۱ تماس حاصل نمایند.

تجهیز آزمایشگاه های دانش آموزی 
بعد از راه اندازی، پشتیبانی و خدماتدهی به آزمایشگاه به منظور برطرف کردن مشکلات و خرابی های تجهیزات یکی از مهم ترین فعالیت ها برای زنده نگه داشتن آزمایشگاه ها است که توسط کارشناسان شبکه توانا در باشگاه نانو پیگیری و انجام می شود.

توانمندسازی کارشناسان شبکه توانا 
سالانه دوره های آموزشی برای کارشناسان عضو شبکه توانا در حوزه علوم و فناوری نانو برگزار می گردد و در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهی معتبر اعطا می گردد.

برگزاری جلسات هم اندیشی 
هر ماه جلسه ای بصورت مجازی در بستر سایت باشگاه نانو برگزار می گردد. در این جلسه سرپرست آزمایشگاه های شبکه توانا (در باشگاه نانو) بطور مستقیم به ارائه برنامه های شبکه توانا در ماه آینده می پردازد. مدیران و کارشناسان شبکه توانا در این جلسه فرصت دارند به بیان مشکلات و طرح دغدغه هایشان بپردازند. پیگیری گزارشات و عملکرد ماهانه آزمایشگاه ها از دیگر موضوعات مورد طرح در این جلسات خواهد بود. این جلسه ها بطور منظم در آخرین هفته هر ماه بصورت مجازی برگزار می گردد.