EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
برگزیدگان

برگزیدگان هفتمین المپیاد علوم و فناوری‌نانو

نوع مدال

نام و نام خانوادگی

استان

طلا

محمد منصوری

مازندران

نقره

آرش باقرپور
بوشهر

نقره

عارف بهمنی شاه عوضی
هرمزگان

نقره

دانیال معروفی
اصفهان

نقره

امید الهی
تهران

نقره

احسان سلطانی
سمنان

برنز

امیر محمودی
تهران

برنز

آبتین قاسم پور
قزوین

برنز

دیار محمدی
کردستان

برنز

مهرناز حسین زاده
فارس

برنز

شبنم آفاقی
تهران

برنز

سید محمد امین هاشمی
تهران

برنز

محمد فرهادی
مازندران

برنز

رامیار رحیمی
کردستان

برنز

محمد زراعتکار
خراسان رضوی




برگزیدگان ششمین المپیاد علوم و فناوری‌نانو

نوع مدال

نام و نام خانوادگی

استان

طلا

حامد هادی زاده

خراسان رضوی

طلا

ابوالفضل زارع بیدکی

تهران

طلا

محمد معین شیرزاد

خراسان رضوی

نقره

محمد منصوری

مازندران

نقره

شبنم آفاقی

تهران

نقره

محمدرضا مجیدی

خراسان رضوی

نقره

محمدهادی رئیسی

فارس

نقره

ریحانه طاعی زاده

خوزستان

برنز

شهریار میرزایی

بوشهر

برنز

سوزان ابریشمی

خراسان رضوی

برنز

هادی امینی

یزد

برنز

سید محمد امین هاشمی

تهران

برنز

زینب منتصری

فارس

برنز

علی خرد

فارس

برنز

محمدرضا نفیسی

بوشهر

برنز

شیوا زرین کمر

زنجان

برنز

امیر محمودی

تهران

برنز

مهرناز حسین زاده

فارس

برنز

محمد مهدی رئیسی

فارس

برنز

زهرا رضایی

تهران

برنز

محمد زندوکیلی

کرمان

برنز

زهرا خطیب زاده

خراسان رضوی

برنز

سهیل سهیلی

کردستان




برگزیدگان پنجمین المپیاد علوم و فناوری‌نانو

نوع مدال

نام و نام خانوادگی

استان

طلا

علی انصاری

خوزستان

طلا

فاطمه خسرونژاد

خراسان رضوی

نقره

شکیبا دانشجو

سمنان

نقره

محمد فرهادپور

تهران

برنز

محمدحسین عباسی

همدان

برنز

مهدی کاظمیون

اصفهان

برنز

ابولفضل زارع

تهران

برنز

ریحانه طاعی زاده

خوزستان

برنز

فائزه ابراهیمیان غازانی

آذربایجان شرقی




برگزیدگان چهارمین المپیاد علوم و فناوری‌نانو

نوع مدال

نام و نام خانوادگی

استان

طلا

محمد فرهادپور

تهران

طلا

محمدرضا صادقیون

اصفهان

طلا

یوسف شلاگه

خوزستان

نقره

صادق قربانزاده

ایلام

نقره

گودرز فیروزی

البرز

نقره

علی انصاری

خوزستان

برنز

محمدعلی قرائت

اصفهان

برنز

ایمان اسکویی

فارس

برنز

فاطمه خسرونژاد

خراسان رضوی

برنز

محمدرضا مکارم

اصفهان

برنز

کیوان جهانفر

خراسان رضوی

برنز

سپهر صانعی

خراسان رضوی

برنز

رضا خاوری

خراسان رضوی

برنز

میترا امیری

البرز

برنز

مینا مطلب‌زاده

آذربایجان شرقی

برنز

فاطمه نجارنیا

خراسان رضوی

برنز

مهدی کاظمیون

اصفهان




برگزیدگان سومین المپیاد علوم و فناوری‌نانو

نوع مدال

نام و نام خانوادگی

استان

طلا

آرمین شماعی زاده

تهران

طلا

یوسف شلاگه

خوزستان

طلا

فاطمه نجارنیا

خراسان رضوی

نقره

محمدامین کاتب صابر

خوزستان

نقره

مهتا منصوری

تهران

نقره

گودرز فیروزی

البرز

برنز

مازیار ظهیر

تهران

برنز

علی وزیری

خوزستان

برنز

سید علی هادیان

تهران

برنز

امیر زحمتکش

تهران

برنز

صادق قربانزاده

ایلام

برنز

علی انصاری

خوزستان

برنز

امیر خداکرم

کرمان

برنز

جواد سوری

همدان

برنز

شایان شاهسواری

لرستان

برنز

مینا مطلب‌زاده

آذربایجان شرقی

برنز

عماد دهقانی

خراسان رضوی

برنز

امیرحسین صدری توحیدخانه

خراسان رضوی

برنز

محمد همایون‌فر

خراسان رضوی

برنز

مجتبی قره‌قانی

تهران

برنز

کیمیا ربی شکر

کردستان

برنز

مهناز قربانیان

خراسان رضوی

برنز

سینا خضری

کردستان

برنز

مینا شریفی

کرمان




برگزیدگان دومین المپیاد علوم و فناوری‌نانو

نوع مدال

نام و نام خانوادگی

استان

طلا

مسعود عبدلی

خراسان رضوی

طلا

اشکان خاوران

فارس

نقره

صهباء خرِمی

تهران

نقره

امیرحسین حاجی آقاجانی معمار

تهران

نقره

محمد رضا صادقیون

اصفهان

نقره

یوسف شلاگه

خوزستان

برنز

محمد حاتمی خوشمردان

خراسان رضوی

برنز

سروش نردینی

گلستان

برنز

محمد علی نریمانی

اصفهان

برنز

محمدمهدی ترحمی

سمنان

برنز

محمدرضا بسکابادی

خراسان رضوی

برنز

آرمین شماعی زاده

تهران

برنز

پریا عبداللهی

فارس

برنز

فاطمه نجارنیا

خراسان رضوی

برنز

نسرین حیدری

چهارمحال و بختیاری

برنز

بهرام محمدزاده

خراسان رضوی

برنز

رویا ایزدی مزیدی

فارس




برگزیدگان اولین المپیاد علوم و فناوری‌نانو

نوع مدال

نام و نام خانوادگی

استان

طلا

امیرحسین حاجی آقاجانی

تهران

طلا

صهباء خرمی

تهران

طلا

آرزوپوراحمد

گیلان

نقره

سینا یزدانی

فارس

نقره

علی امن‌زاده

اردبیل

نقره

ثناء السادات پورطباطبایی

یزد

برنز

مصطفی حق شناس

یزد

برنز

پوریا سلک غفاری

آذربایجان شرقی

برنز

سید محمدامیر دستغیب

فارس

برنز

محمدمهدی ترحمی

سمنان

برنز

الهام سربازی آزاد

تهران

برنز

نسرین حیدری

چهارمحال و بختیاری

برنز

سمیرا امینی

اصفهان

برنز

احسان علیپور

اصفهان